درباره ما

درباره ما

سایت دیوار گچی صداگیر قم
، با هدف فعالیت در بازار صنعت ساختمان, فعالیت رسمی خود را در سال۱۳۸۱ آغاز نمود.  هر چند افت شدید رکود در بازار مسکن و همچنین صنعت ساختمان، وقفه هایی کوتاه در این مسیر بر روند رو به رشد تحمیل شد، اما با گذشت زمان و شناخت بیشتر از ابعاد دلائل رکود، اقدام به شناسایی سایر نقاط بالقوه در این صنعت نموده و تمرکز بر این موضوع که با بالا رفتن قیمت مسکن و کم شدن توان خرید مردم، رویکرد آنها به سمت و سوی امور بازسازی و نوسازی منازل خود خواهد بود، بیشتر فعالیت خود را صرف بازاریابی و تبلیغات هدفمند برای شرکت های فعال در زمینه های معماری و دکوراسیون بنا نهادیم.

در واقع زمانی که افزایش قیمت ملک، نتواند مردم را در تغییرات و تحولات مورد نیازشان، راضی و خشنود سازد، مناسبترین راهکار، ایجاد تغییر و تحول با هزینه ای مناسب برای نوسازی و بازسازی ملک خود می باشد.

در حال حاضر، سایت “دیوار گچی صداگیر قم ” دارای نماد اعتماد دو ستاره از طرف وزارت صنعت ، معدن و تجارت می باشد که با رتبه(رنکینگ) مناسب در گوگل و بازدید مناسب و به صورت تخصصی در صنعت ساختمان فعالیت دارد.
این سایت، در نظر دارد از کلیه فعالین صنعت ساختمان که در پارک های فناوری سراسر ایران فعال باشند، (چه در مرحله پیش رشد و چه در مرحله رشد) همکاری و حمایت های ویژه ای داشته باشد.

دیوار گچی محصول پیش ساخته ای است که با استفاده از دستگاههای تمام اتوماتیک با مقاومت بالا و نصب موزاییــکی آن در کنار هم می تواند دیوار های غیر حمـــال را برای جدا کردن فضاهای داخلی ساختمان بسازد . هر سه قطعه آن یک متر مربع (ابعاد ۵۰۰*۶۶۶*۸۰ میلی متر) می باشد.کناره های دیوار گچی به صورت کام و زبانه بوده که باعث می شود در هنگام کاربرد چفت و بست لازم را بوجود آورد سطح قطعات آن بسیــار صاف است عایق حــــرارت و صوت میباشد و برای سلامتی نیز مضر نمی باشد و از نظر اقتصادی و هزینه با صرفه تر از دیوار چینی (تیغه چینی) معمولی می باشد. وزن هر عدد دیوار گچی ساده ۲۰ تا ۲۲ کیلوگرم و نوع سبک آن ۱۵ تا ۱۶ کیلوگرم است . در برابر شعله مستقیم به مدت ۳۰ دقیقه دوام دارد. مقاومت خمشی آن ۴۵ کیلوگرم بر سانتی متر مربع و مقاومت فشاری آن ۶۰ کیلوگرم بر سانتی متر مربع می باشد.کاشی نیز به راحتی به آن می چسبد و یا با دوغاب می توان کاشی کاری نمود.

۱.سبک بودن وزن هنگام حمل و ساخت و ساز

۱.سبک بودن وزن هنگام حمل و ساخت و ساز

۲.بدون لرزش در ساختمان های طبقاتی

۲.بدون لرزش در ساختمان های طبقاتی

۴.مقاوم در برابر بلاهای طبیعی ( باد و زلزله و... )

۴.مقاوم در برابر بلاهای طبیعی ( باد و زلزله و... )

۳.جلوگیری از ورود صدا های ناهنجار تا حد ۸۷ درصد

۳.جلوگیری از ورود صدا های ناهنجار تا حد ۸۷ درصد